В Києві я не була більше двох років, і якби не робота, то, мабуть, і не вдалось приїхати. Так часто буває у мешканців Західної України: ми частіше буваємо у Кракові, ніж у столиці :) Ці вихідні були дуже насиченими, і познайомили мене з новим Києвом.

Нам страшенно пощастило з погодою: в той час, коли в рідному місті дощило та гриміло, у Києві гаряче світило сонечко, а ледь вологе повітря нагадувало мені південно-європейський курорт. Хоча більше шести годин щодня я була занята, але нам вдалось і прогулятись центром, і заглянути в парк та навідатись в декілька нових смачних місць у столиці.

Легка спека наче припрошувала вигуляти мою нову улюблену річ – яскраву блакитну спідницю від  Must have.

Цей український бренд, відомий своїми якісними лекалами та ніжними жіночними фасонами, відразу припав мені до душі. Спідницю та сарафан я замовила ще в грудні, так вони мені сподобались, і тепер ви розумієте, як же довго чекала нагоди їх одягти.

Тепер не має сумнівів, що я носитиму півсезону, тому що ці речі дійсно “мої”.

 

DSC_2783

DSC_2775

DSC_2830

 

В парі з привезеним “сувеніром” з минулорічної поїздки в Барселону – хендмейд топом та улюбленими босоніжками – мені було так комфортно та легко, довкола відчувалась близькість літа, а в повітрі літав кульбабовий пух, що раніше чужий мені Київ приріднився, причепурився та приглядівся мені цього разу. З нетерпінням чекатиму нових зустрічей, столице!

DSC_2812

DSC_2859

DSC_2827