Легко любити двічі на тиждень по годинці у кафе, легко любити красиві фото з соцмереж, запах свіжопомитого волосся та ідеально підібраний гардероб, спробуйте полюбити брудну білизну на підлозі, непомиті чашки, ранковий подих чи манеру голосно цямкати.

Любити насправді  - це важка щоденна праця, та це навіть робота, за яку плата – найнеймовірніше у світі почуття, про яке вже тисячі років пишуть поеми, складають пісні та малюють картини.

Любов насправді – то така багатогранна штука, коли знаєш про людину все, але це не вводить тебе в перманентний стану жаху. Дратуватись, ненавидіти один одного та розбирати “старий бруд” при сварці – то також любов, бо на одних рожевих сердечках та “ти моє золотко” далеко не доїдеш. І це чудово: чудово бути собою і знати, що тебе сприймають і поважають такою, як ти є, і саме за те, що ти Така.

Любити – це постійно вдосконалюватись, надихатись, забути про відчай і жити один для одного, але ніколи не припиняти бути Собою. Тут неможливо всього розказати, але й нема про що говорити, бо любов – то істина, то все.

 IMG_0359

IMG_0344

IMG_0211

Фото – Наталія Каблюк