Надворі вже календарна осінь, і хоча вона приходить кожного року, але якось завжди застає зненацька. В мене немає щорічних стресів типу “знову в школу” чи “знову в універ”, і по більшій мірі я вже навіть скучаю за цією порою року, однак всерівно – раптово стають холодними вечори, швидше сідає сонце і, ти розумієш: “Ось вона, осінь.”

DSC_0179

На останніх літніх вихідних ми поїхали до Жешува в Польшу, як кажуть поляки: “на закупи”, щоб скористуватись сезонними знижками і поповнити гардероб. Мені цієї осені захотілось чогось теплого, багряного, словом, я захотіла побути листочком :) Таких тонів і були придбані речі, зокрема, сьогоднішній образ.

DSC_0135

DSC_0151

Мені подобається так гуляти містом, пити каву на центральні площі чи завдяки офіційності піджаку можна й на роботу піти. А головне – тут мої улюблені туфлі Clarks. Ідеальна висота каблука, ідеально м’ягка шкіра та резинова підошва, що важливо, зважаючи на покриття наших доріг.

DSC_0156

 

Нове відкриття – непогана колекція в Orsay і супер мила new look спідничка

DSC_0161

DSC_0189

Типовий boyfriend’s піджак від Pull’n’Bear не зовсім мого стилю, однак практичність перемогла, і я взяла його як базову річ на підмогу осінньому гардеробу.

А взагалі ця осінь є для мене доволі знаковою. Я кардинально міняю сферу діяльності, починаю вчити і робити щось нове, втілювати в життя давні мрії та цілі. Першим кроком до такого вчинку було створення цього блогу, і кожен запис сюди це найприємніша річ для мене протягом тижня :)