Є одна річ в Мадриді, яка вас зачарує. Зачарує тому, що нічого подібного ви ще не бачили. Величезне приміщення з кришталю, яке мов казкова повітряна кулька, височіє над парком Ретіро, найкращим парком столиці Іспанії.

Щоб потрапити туди, потрібно пройти чи не весь парк, але за похиленими вітками дерев відкриється чудовий вид на Палац і ви скажете: “Воно того варте!”.

DSC_0410

 

Вид був на стільки величний, що я чимдуж туди помчала)

DSC_0416

Всередині панує атмосфера спокою і умиротворення. Так, відпочити душею в Мадриді вміють (ми зрозуміли це в процесі). Взагалі-то, тут часто проводяться всілякі художні виставки, презентації, та інші культурні події, але нам пощастило потрапити у “тихий” період, коли можна відпочити на кріслі-гойдалці, поволі, як хмаринки в небі, розбираючи власні думки.

DSC_0419

DSC_0426

Вершина куполу відкрита, і там люблять проводити час пташки, які своїм співом створюють свою неповторну симфонію в Палаці. Відчуття, ніби ти десь поза реальністю.

До речі, Кришталевий палац створювали з думкою, що так колись виглядатимуть сучасні будинки: зі скла, прозорі й невагомі.

З приємного плюсу: вхід сюди безплатний, і це збереже пару банкнот у вашому гаманці.