Ну невже може бути щось прекрасніше ніжних троянд такого холодного осіннього дня? Це відлуння весни у вазі підніме настрій у найгіршу погоду.

Ці чудові квіти з саду моєї мами наштовхнули мене на думку, як все-таки не багато потрібно дівчині чи жінці для того, щоб відчути себе щасливою. Не дарма ми оточуємо себе красивими речима, намагаємось гарно виглядати та гарно одягатись. Як писав А.П. Чехов: “В людині все має бути прекрасне: і обличчя, і одяг, і душа, і думки.” І тому навіть оберемок ромашок здатний зробити нас щасливими.

Сьогодні квіти – це не тільки інструмент уваги, це й символ свята, але все ж таки саме у вигляді подарунка їх можна отримати найчастіше.

Користувачі Quora задали питання: “Чому чоловіки дарують квіти жінкам?”, і ось які відповіді вони отримали:

  • тому що жінки божеволіють від квітів;
  • тому що це вияв любові;
  • це один з варіантів романтичних подарунків в “шоколадно-цукерочний період”;
  • багато жінок більше полюблять романтичні подарунки, аніж дорогі, букет квітів зворушує їхні почуття;
  • це показує, що я турбуюсь про неї;
  • деколи квіти означають “пробач”;
  • це показує, що я надійний в дії;
  • якщо чоловік дарує жінці квіти, значить він відчуває свою провину за щось;
  • тому що вона стає щасливою, коли їх отримує, а я хочу, щоб вона була щасливою.

Остання відповідь таки пояснює, що квіти – інструмент щастя, як не крути ;)

DSC_0552

Однак купити квіти – це ще не все, головне: вибрати “правильні”. Справа не в волошках чи гортензіях, не в 101 троянді, про які себто мрія кожна жінка, а в тому, що тільки останніми роками ми відгороджуємось від стереотипів упаковки квітів у стилі 80-их. Оці поліетиленові “кульочки”, дивні блискітки чи червоні стрічки заполонили серця “флористів”, що продають квіти на ринках, і важкувато їх переконати. Що може бути прекрасніше за оберемок свіжих тюльпанів, загорнутих у крафтовий папір? Менше дешевих декорацій, панове. Щиро тішуся, що, як оті підсніжники на снігу, в нас починають з’являтись оригінальні квіткові крамнички чи майстерні, які не бояться працювати з незвичайним матеріалом і не відмовляють: “то таке тільки в інтернеті буває, ми таке не робимо”.

Не чекайте якогось свята чи причини, даруйте квіти одне одному частіше і будьте щасливими! :)

DSC_0567