DSC_1003

Більшість свого одягу я купляю в інтернет-магазинах. Це пов’язано з тим, що в місті, де я живу, не надто розвинена інфраструктура в цьому плані, якщо і є магазини, то це або бутіки з 300 відсотковою націнкою, або стоки з “товаром з Європи”, якість якого мене не влаштовує. Оскільки я живу на заході України, тому є можливість майнути у перший ліпший польський Жешув, і скупитись там. Але не завжди є віза, час та й можливість. Тому магазини типу asos.com  найчастіше виручають в такому знайомому всім дівчатам бажанні “хочу платтячко!”. Але як замовити річ в інтернеті, щоб вона тобі підійшла і щоб її дійсно доставили?

Для початку вам потрібно точно знати свої мірки. Це вам пригодиться в будь-якому разі, тому просто візьміть і поміряйте)). Обхват грудей, талії (найвужче місце на животі), бедер та найширшого місця на попі. Зроблено? Ура, молодець! Запишіть в нотатках на телефоні, бо на папірці загубиться, повірте. Тепер нам є з чим працювати)

Далі розказую на прикладі вищевказаного інтернет-магазину. Чому я обираю саме його?

1 –  безплатна доставка.

2 – кожного сезону шалені знижки.

3 – є своя супер-детальна шкала параметрів, вивчивши яку, ти не помилишся з розміром.

4 – якщо річ не підійшла, ти можеш її повернути, і отримаєш гроші назад (з врахуванням курсової різниці).

5 – якщо посилка не приходить, і стає зрозуміло, що не прийде, то можна написати в підтримку,і тобі вишлють твоє замовлення ще раз або повернуть гроші.

6 – якщо ти набираєш товару більше, ніж на 2 кг, то діє безплатна експрес-доставка на протязі 4-9 днів “до дверей домівки”.

7 – є насправді ВЕЛИКИЙ вибір одягу, взуття, аксесуарів та сумок.

Як на мене, це доволі значний перелік переваг)

В першу чергу, вам потрібно зареєструватися. Вказати свої дані типу ПІП, місця проживання, телефону(для контакту з вами з приводу доставки) тощо. Це займе 5-10 хвилин залежно від вашого рівня англійської. Потім раджу ознайомитися з шкалою параметрів розмірів (є окремо для різних видів одежі та взуття), де навіть вказано, як правильно зняти з себе мірки.

Після цього можна спокійно поринати у море спідничок, туфельок та шаликів)

Щоб було зручніше, завжди сортуйте речі за розміром, який вам підходить, кольором чи фасоном, якщо шукаєте щось конкретне, за зростанням чи спаданням ціни. Що мені ще подобається, при виборі конкретної речі, можна подивитись, як вона виглядає на людині (клік на відео) чи в 3D. Також можна придбати одразу цілий лук, якщо вам щось сподобалось.

Ще декілька tips, щоб зробити ваш інтернет-шопінг вдалим:

+ Не додавайте речі одразу в корзину, є категорія “обране”, там ваш товар у профайлі зберігатиметься на протязі 60 днів. Це я відраджую від необдуманих покупок)

+ при реєстрації ви вказуєте свій діючий емайл. Після цього на пошту приходитимуть всякі акції, зокрема персональні знижки чи умови розпродажу на певний вид товару. Мене, наприклад, дуже порадувала десятивідсоткова знижка на день народження та через рік від першої покупки. Дрібниця, але ж приємно!)

+ в середині кожної пори року починаються глобальні знижки. Якщо ви додали річ в “обране”, то потім можна побачити, на яку суму зменшилась її ціна, і зекономити)

+ всі речі власне бренду asos є менш якісними, ніж речі інших брендів.

+ вартість речей менше 10-12 фунтів також не завжди порадує вас найвищою якістю, але є винятки!

+ купляйте речі у фунтах. У доларах чи євро, якщо не полінуєтесь і порахуєте курс щодо гривні, ЗАВЖДИ  буде дорожче. Чому? Не знаю. Можливо, бо asos британська марка, і вони закладають таким чином вартість доставки в суму товару. Не знаю)

+ якщо ви вже обрали, що будете замовляти і готові до покупки, прикиньте оком вагу товару. Якщо більше 2 кг, то проблем нема, експрес-доставка вам гарантована, ви навіть можете прослідковувати місцезнаходження товару. Якщо менше – то доставка здійснюється звичайною поштою. До кордону України – все ок, а от після – українські поштарки шаленіють від посилок asos, і є ймовірність, що омріяних речей ви так і не побачите) Однак, в будь-якому випадку, замовлення надішлють ще раз або можна повернути гроші.

+ не забувайте про суму еквіваленту 150 євро – до якої не треба буде платити мито за замовлення.

Даний пост це не проплачувана реклама сайту asos.com , просто я щедра, і хочу поділитись з вами можливістю купляти хороші речі  в хороших умовах і без зайвого хлопоту. :)

П.С. Плаття і босоніжки з фото, куплені на цьому ж сайті

DSC_1099