capturing of beauty of the unicity

Буває, заходиш в якесь місце, повне людей, і бачиш Її.

Вона стоїть, трішки згорбившись, спираючись плечем до холодної стіни, і невміло посміхається співбесіднику, постійно поправляючи волосся.

Погляд бігає по підлозі, і раз за разом ти ловиш його, але вона миттю відводить очі. Та ти встигаєш побачити оте, головне: приховану неймовірну силу, впевненість, жагу.

Їх не так легко впізнати, зрозуміти Хто це насправді.

Це одна з тих загнаних ягнят. Це дівчина неймовірної вроди.

Але ви ніколи не запримітите її. В неї густе риже волосся, маленькі глибоко посаджені очі, курчавий ніс і пухкі губи.

А ні, це короткострижена блондинка з висвітленими бровами та рубіновим рум’янцем.

Чи може он та низенька брюнетка з шлейфом з кучерях та милими веснушками?

Їхня краса настільки непристойно унікальна, що все, що можна було з цим зробити – не помічати їх. Створити собі один ідеал вроди, щось середнє між героїнею анімешок та лялькою Барбі, і пропускати черех цей фільтр всіх.

Бедра – он стільки, талія – така, волосся – укласти тільки так, брови – підвести, очі – щоб більші. Це не мій, не ваш, це певний загальноприйнятний ідеал, який різниться на декілька десятків градусів в ту чи іншу сторону залежно від національних та культурних особливостей. З цим нічого не зробиш. Чи зробиш?

Всім чудовим, з великими чи малими очима, з тонкими чи пухкими вустами, з рівним чи курчавим носом, з прямим, рижим, кучерявим, світлим, темним, та хоч зеленим волоссям, високим та низьким, худесеньким чи з апетитними формами, всім з розміром +4 і 0 – присвячується.

Можливо, ви не знаєте, настільки ви красиві, та ця секретна аура, що просочується через кожну пору вашого тіла та мерехтливо сіяє навколо вас, виказує ту внутрішню силу і магію, що є в кожній.

Унікальність. Ось ваша сила.

DSC_0015

DSC_0017

DSC_0001

DSC_0022

DSC_1692