Якщо минулого року ми сповна насолоджувались золотою осінню і теплими днями, то цього разу пальта та чобітки довелось витягати вже з середини жовтня. Нічого кардинально поганого в холодній осені немає, але коли розумієш, що наступні чотири місяці буде тільки холодніше, життєвий ентузіазм трохи згасає.

Можливо через те, що я народилась влітку, якось більш комфортніше себе почуваю саме в +15′ та вище, і зимова пора завжди наводила на мене сплячку. Однак такі маленькі подорожі, як в Львів, в Кошице, в Карпати чи просто в село до родини надають барв “холодним” моментам. А ще страшенно тішить це розмаїття кольорів, яке дарує нам осінь, ці 50 відтінків багряного :) Не знаю чому, але саме останніми роками я стала більше помічати красу природи, що оточує нас, і це прекрасно, бо інколи шурхотлива прогулянка по встеленій листям доріжці може задати настрій на весь день.

DSC_0628

 Минулого тижня я мала можливість співпрацювати з виданням “Версаль”, зокрема, написала на сайті журналу декілька слів про те, як підготувати домівку до холодної зими та відчувати себе комфортно і затишно за будь-якої погоди. Було цікаво дослідити таку нетипову для себе тему, бо зима вже близько і треба готуватись :)

Також найпровіренішими для мене способами зігрітись є чашечка імбирного чаю чи какао. Маю власні рецепти їх приготування, і почастуватись ними вечером, коли за вікном дощ чи сніг, – то вже традиція.

Перед настанням морозів дуже важливо запастись всім необхідним, зокрема одягом та взуттям, щоб не стати легкою здобиччю для застуди та грипу, тому в цій статті декілька порад про найнеобхідніші речі, які підготують вас до нового сезону.

А найбільш провірений спосіб пережити холодні дні – це бути поряд з тими, кого любиш, бо любов зігріває! ;)

Тепла Вам!

DSC_0716

DSC_0719