Матові темні та пастельні відтінки, прості лінії, мімімум прикрас – корпоративний чи “офісний” дрескод це частенько не місце для виявлення своєї креативності. Але, якщо його дотримуватись кожного дня, буває, хочеться якось урізноманітнити сірість буднів.
DSC_0328

Загалом в корпоративному дрескоді переважають чорні, сірі, пастельні та білі відтінки, однак це – базові кольори, і якщо їх правильно компонувати та розбавляти акцентами, можна виглядати не тільки у відповідності до офісного стилю, а й до власних вподобань. Мені подобається експериментувати з фактурами, тканинами, бо навіть якщо весь образ одного кольору, в залежності, чи це шкіра, шовк, льон чи шерсть, він може виглядати елегантно та зовсім не похмуро.

Також доцільно робити акцент на одному чи двох відтінках: це може бути масивна прикраса, наприклад ожерелля, вони зараз користуються популярністю + це найбільш “тактовний” аксесуар, оскільки масивні і яскраві сережки чи браслети на руках будуть доречнішими на вечірці чи коктейлі.

Білий верх – це не аксіома корпоративного дрескоду, його сміло можна замінити пастельною блузкою з бантом, яка актуальна завжди, чи навіть яскравим принтом, як зробила я. Головне – не переборщити з кольорами, намагайтесь, щоб у вашому образі їх не було більше трьох-чотирьох, і щоб принт гармонував з рештою деталей.

DSC_0228

DSC_0229

DSC_0231

DSC_0304 DSC_0319

DSC_0238

Раніше я писала про свій улюблений фасон туфель на-кожен-день від Clarks, так от, я не стрималась, і придбала ще одні, в чорній гамі, ну дуже мені комфортно в них. А пластир на нозі від інших ;) Ще в наявності є темнозелені, надіюсь, я стримаюсь :)

DSC_0250

Блузку я обрала через її універсальність, вона ідеально личить до чорних офісних спідничок та до джинсів чи пишних спідниць білих та зелених відтінків.

DSC_0325