Red Wine Lips – це щоденник пригод, подорожей, без яких я не уявляю свого життя, власного стилю, фотографії, естетичного ставлення до їжі та всього, що мене надихає.

IMG_0191

За свої 23 я встигла неодноразово побувати в близько 20 країнах, познайомитись з традиціями, стилем життя їх мешканців, дізналась, як комфортно себе почувати закордоном, якщо ти турист чи студент. Подорожі – це неоціненний досвід для людини. Один день, проведений в незнайомих місцях, може дати більше, ніж декілька років життя дома. Цим досвідом я хочу поділитись з іншими.

Крім того, я ціную, та що там, я фанатик, хорошого, якісного та красивого одягу, який підкреслює жіночність та витонченість кожної дівчини, бо саме це, на мою думку, є головним призначенням одежі в сучасних реаліях. В поєднанні з умілим макіяжем та вдалою зачіскою будь-яка жінка може викликати захоплення оточуючих. Тільки не треба лінуватись! :)

IMG_0186

На шляху до особистого самовдосконалення я веду цей блог, щоб ділитись всім тим, що вже знаю про цей світ, і що дізнаюсь в процесі.