В Мадриді ми провели чотири насичені дні. Зранку неспіхом кавували і насолоджувались традиційною іспанською випічкою, а після – гуляли площею Майор, Соль, відвідували місцеві маркети,  парки (найвідоміший парк – Ретіро), Королівський палац, Латинський квартал, Гранд Віа, чи просто наугад ішли, роздивляючись архітектуру міста. Втомлені і задоволені, після смачної паеллі чи сендвічів з хамоном, повертались в номер для повноцінної сієсти, а вввечері продовжували екскурсію, періодично охолоджуючись в місцевих барах смачною сангрією чи легким пивом.

DSC_0202

DSC_0197

DSC_0186 Ми двічі намагались зайти всередину Короліського палацу, але вхід був обмежений в зв’язку з подіями щодо відречення престолу та маніфестів прихильників республіканської форми правління. Однак, нам пощастило побачити тоді ще спадкоємця престолу, сьогодні короля, який виходив зі свого шикарного ролсройса в Оперу метрів з десяти.

DSC_0194

Королівський палац в Мадриді

DSC_0101

Арка-вхід на площу Майор

Від чого я була в захваті в Мадриді, так це їхні сквери та парки. Там можна стовідсотково забути про гамірне та багатолюдне місто, атмосфера спокою та якоїсь гармонії з природою додає енергії в гарячий літній день.

DSC_0307

DSC_0223

DSC_0330

 

Парк Ретіро, озероDSC_0332

 

DSC_0388